Co robimy ?

Facebook

Bez wątpienia to obecnie najbardziej popularna platforma. Każdy użytkownik ma średnio 150 znajomych, każdy z nich, który kliknie w Twoją reklamę, ma kolejnych znajomych, którzy ten ruch zauważą. Facebook jest jak studnia bez dna, co chwila nowe możliwości, nowe sposoby dotarcia do użytkownika. Dokładny i przemyślany wybór grupy docelowej pozwoli nam dotrzeć do osób faktycznie szukających Twoich produktów. Ty wybierasz, komu chcesz pokazać swoją reklamę. Dopasowania wg płci, wieku, zainteresowań to tylko niektóre z rodzajów segregacji. 

Google

Nie będziemy wypisywać ile procent internautów codziennie przegląda Google poszukując produktów lub usług, bo to dla każdego jest jasne . To miejsce w którym NIE MOŻE CIĘ ZABRAKNĄĆ. Kampania w linkach sponsorowanych jest najtańszym i najszybszym sposobem pokazania Twojej oferty zainteresowanym klientom. Co zyskujesz? Analizę słów kluczowych i dobór najlepszych tekstów reklamowych, monitoring kampanii, nadzór techniczny,  zmiany strategii w zależności od aktualnych potrzeb Twojej firmy,  a przede wszystkim naszą dyspozycyjność  7 dni w tygodniu w godzinach 8:00-20:00

Strony www

W dzisiejszych czasach do  konieczności posiadania aktualnego i atrakcyjnego dla użytkownika serwisu www nie musimy Cię przekonywać. W pierwszej kolejności należy zastanowić się jaki jest typowy użytkownik twojego serwisu ? Kim jest i czego szuka na Twojej stronie ? W jaki sposób zaprezentować Twoją ofertę aby zdecydował się na kontakt z Twoją firmą. Następnie przystępujemy do przygotowania projektu graficznego, tak abyś miał pewność że strona którą stworzymy dla Ciebie będzie spełniała Twojej oczekiwania.  Zajmujemy się tym od lat i wiemy jak to zrobić.

Remarketing

Remarketing to reklama graficzna w formie banerów umożliwiająca wyświetlanie reklam osobom, które wcześniej odwiedziły Twoją witrynę lub korzystały z aplikacji mobilnej. Jeśli na przykład użytkownicy opuszczą Twoją witrynę, nie dokonując zakupu, remarketing pomoże Ci nawiązać z nimi ponowny kontakt i wyświetlić im trafne reklamy w czasie, gdy przeglądają strony internetowe.     

Kontekst

Za pomocą rozbudowanych narzędzi jesteśmy w stanie zaplanować skuteczną kampanię na określone miejsca docelowe w ramach kampanii kontekstowej.poprzez wnikliwą analizę witryny, dobierzemy najlepsze strony docelowe dla poszczególnych linków i słów kluczowych – wpłynie to znacząco na ocenę reklamy ze strony systemu oraz pomoże obniżyć jednostkowy koszt za kliknięcie przy jednoczesnej poprawie pozycji.

Identyfikacja wizualna

Projekt logo, krój pisma, kolorystyka, wizytówki, papier firmowy  a może stopka do maila – wszystkie te elementy wpływają na spójny i czytelny  wizerunek Twojej firmy, dzięki czemu wyróżnisz się z spośród konkurencyjnych marek. Tu nie ma miejsca na pomyłki.  Poznamy Twoje upodobania i ubierzemy je w grafiki, które zachwycą Twoich klientów.

..

Gotowy aby pozyskać nowych klientów ?​

biuro@agencjatoda.pl  •  603 876 682